ČO DOSTANEM V BALÍKOCH

ČO DOSTANEM V BALÍKOCH

Tvrdé dáta, profesionálne analýzy zápasov, verifikované tipy, viac ako 6 rokov na trhu, dlhodobá kontinuálna úspešnosť, technická podpora a money management. Toto všetko  je Vaše “KurzovéInvestovanie

Pri zakúpení balíka si nekupujete u nás iba verifikované tipy, ale aj profesionálnu podporu nášho týmu počas celého obdobia spolupráce s nami. Každému klientovi nastavujeme individuálny „MONEYMANAGEMENT“ na mieru. Každému klientovi je priradená osobná podpora z nášho tímu.

 • Zľava!

  MESIAC ŠTANDARD

  35
  30 VIP tipov + 1 krát vysoký kurz 20+.Obdržíte 31 tipov s priemerným kurzom 1.93 (Úspešnosť ponúkaných tipov sa pohybuje na úrovni 74% na tikete počas našej 6 ročnej činnosti).Mesačné AKCIA pri kúpe akéhokoľvek balíčka 1 MESIAC členstva Zadarmo.
 • Zľava!

  VYSOKÉ KURZY

  50
  40-60 VIP tipov + 5 krát vysoký kurz 20+. Obdržíte 45 až 65 tipov s priemerným kurzom 2.05 (Úspešnosť ponúkaných tipov sa pohybuje na úrovni 78% na tikete počas našej 6 ročnej činnosti).Dvojmesačné. AKCIA pri kúpe akéhokoľvek balíčka 1 MESIAC členstva Zadarmo.
 • Zľava!

  BALÍK PRIVATE

  99
  110 VIP tipov + 10 krát vysoký kurz 20+.Obdržíte viac než 120 tipov s priemerným kurzom 2.15 (Úspešnosť ponúkaných tipov sa pohybuje na úrovni 81% na tikete počas našej 6 ročnej činnosti).Polročné. AKCIA pri kúpe akéhokoľvek balíčka 1 MESIAC členstva Zadarmo.

Go to Top